top of page

ср, 08 нояб.

|

Webinar

IR DARBNĪCA: ORGANIZĀCIJA, KURAI UZTICAS

Kas ietekmē auditoriju uzticēšanos? Kam cilvēki tic, kam ne un kāpēc? Kā komunikācija var palīdzēt iegūt, noturēt un nostiprināt mērķauditoriju uzticēšanos? Jaunākie pētījumi, piemēri un praktiski padomi. Darbnīca biznesa, valsts pārvaldes, NVO vadītājiem, , komunikācijas speciālistiem.

Registration is closed
See other events
IR DARBNĪCA: ORGANIZĀCIJA, KURAI UZTICAS
IR DARBNĪCA: ORGANIZĀCIJA, KURAI UZTICAS

Время и место

08 нояб. 2023 г., 10:00 – 13:00

Webinar

О событии

Kāpēc jums neuzticas? 7 no 10 Latvijas organizācijām kā pirmo un svarīgāko komunikācijas uzdevumu tuvākajiem trim gadiem izvirza uzticēšanās izveidi un nostiprināšanu. Kas ietekmē auditoriju uzticēšanos? Kam cilvēki tic, kam ne un kāpēc? Kā komunikācija var palīdzēt iegūt, noturēt un nostiprināt mērķauditoriju uzticēšanos? Jaunākie pētījumi, piemēri un praktiski padomi. Darbnīca būs īpaši noderīga biznesa, valsts pārvaldes, NVO vadītājiem, sabiedrisko attiecību, komunikācijas un mārketinga speciālistiem.

Olga Kazaka 15 gadu vecumā sāka strādāt komunikācijas jomā, 20 gadu vecumā nodibināja komunikācijas aģentūru, 30 gadu vecumā aizstāvēja doktores disertāciju komunikācijas zinātnē, 35 gados ir izdevusi grāmatu “Pirmā PR grāmata”. Šodien viņa ir komunikācijas aģentūras Olsen+Partners līdzīpašniece un vadītāja. Uzsākusi darbību no nullpunkta, tagad aģentūra ir viena no ievērojamākajām Latvijā. Olgas komandas izstrādātās un īstenotās kampaņas deviņas reizes ir atzītas par labākajām pasaulē. Olga arī pasniedz Latvijas Universitātē ar korporatīvo komunikāciju un kultūru saistītus kursus. Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem ir apbalvojusi viņu par sabiedrisko attiecību jomas attīstību. Par izciliem sasniegumiem un ieguldījumu sabiedrības attīstībā viņa ir saņēmusi arī „Ten Outstanding Young Persons” (TOYP) balvu.

Поделиться

bottom of page